Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předmětová komise čj

plán práce na školní rok 2010 - 2011, bude průběžně doplńován, a to od srpna.


Předmětová komise z ČJ

Charakteristika předmětu

 Český jazyk a literatura je povinný předmět, jenž provází žáky a studenty celým studiem na střední technické škole. Je součástí maturitní zkoušky, také bude zařazen do státní maturity. K tomuto oboru můžeme rovněž přiřadit semináře. Budeme se snažit zaměřit naši pozornost na mluvnici, sloh, což budou součásti nové maturitní zkoušky.

Obsah a cíle

Výuku ve školním roce 2010 – 2011bude  zajištěna 3 vyučujícími. V rámci našeho subjektu je k dispozici školní knihovna, která obsahuje skoro všechny tituly, které budeme potřebovat k završení čtyřletého studia, a to vykonání m státní maturitní zkoušky.

Podmínky

Materiální podmínky pro výuku jsou dobré. V hodinách používáme různé nakopírované pracovní listy. Didaktickou techniku představuje notebook, diktafon, a další možností bude použít v dohledné době i interaktivní tabuli.

Předmětová komise si vytyčila plán podle něhož bude po cel rok pracovat. Budeme se scházet pravidelně na předem domluvených schůzkách, a dále operativně se domluvíme na dalších schůzích.

Pro žáky připravíme kulturní akce, besedy i přednášky.Volitelný seminář bude nabídnut žákům posledního ročníku. Stanovíme dle rozvrhu konzultační hodiny, které budou vyvěšeny na dveřích kabinetů.

Cíle

Učební plány

Aktuality

Semináře

Konzultační hodiny

Exkurze

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>